Center 101, 2393 Črna na Koroškem
02 87 048 10
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
gradoviSlide1
gradoviSlide2
A A A
SPOŠTOVANI,
Obveščamo vas, da letošnja prireditev Gradovi kralja Matjaža – to soboto in nedeljo- zaradi neugodnih vremenskih razmer ŽAL ODPADE. Nemoteno bo izpeljan le petkov program – SLOVENSKA BAKLA IN NOČNI SLALOM ZA POKAL KRALJA MATJAŽA, zato obiskovalce vabimo, da se nam v petek, 26.1.2018 pridružite na teh dogodkih.
Zahvaljujemo se številnim ekipam, ki so se prijavile h gradnji snežnih gradov in sporočamo, da nadaljujemo s pripravami na prihodnjo prireditev in obljubljamo, da bomo storili vse, da bo prireditev v letu 2019 še uspešnejša in bogatejša.
Zahvaljujemo se za razumevanje in še enkrat vabimo vse, ki ste konec tedna načrtovali obisk Črne na Koroškem, da se v petek udeležite dogodka Nosimo olimpijske sanje – slovenska bakla - ob 16.00 uri pred Kulturnim domom v Črni in ob 19.00 uri nočnega slaloma za pokal kralja Matjaža na smučišču v Črni na Koroškem.
Prijazno vabljeni.
Občina Črna na Koroškem, organizator prireditve

 

PETEK 26.1.2018

 16.00 SLOVENSKA BAKLA – PLOŠČAD PRED KULTURNIM DOMOM

 19.00 NOČNI SLALOM V SOJU BAKEL ZA POKAL KRALJA MATJAŽA NA SMUČIŠČU V ČRNI NA KOROŠKEM

SOBOTA 27.1.2018

9.00 ZBIRANJE PRIJAV EKIP ZA GRADNJO SNEŽNIH GRADOV

9.40 SLOVESNA OTVORITEV IN POZDRAV GRADITELJEM

10.00 PRIČETEK GRADNJE SNEŽNIH GRADOV 2018

           - PREDSTAVITVE EKIP

           - ZBIRANJE PRIJAV ZA IZBOR ALENČICE 2018

15.00 RAZGLASITEV REZULTATOV S PODELITVIJO NAGRAD ZA OSNOVNE ŠOLE

16.00 ZAKLJUČEK GRADNJE, PRIŽIGANJE BAKEL IN KRESOV

           - SLAVNOSTNI PRIHOD KRALJA MATJAŽA

           - GLASBENI GOSTJE: Samo Sam Kozar, Milan Kamnik

           - IZBOR ALENČICE 2018

17.00 RAZGLASITEV REZULTATOV IN PODELITEV NAGRAD

           - ŽREBANJE VSTOPNIC OBISKOVALCEV ZA NAGRADE

18.00 ZABAVA V ŠOTORU S SKUPINO JOHNNY & TEX BAND IN MILANOM KAMNIKOM

NEDELJA 28.1.2018

10.30 OTROCI DOBRODOŠLI V KRALJESTVU KRALJA MATJAŽA

              PREDSTAVITEV KONJENIŠKEGA KLUBA KROFLA IN VOŽNJA S KOČIJO

                SNEŽNA ZUMBA

11.00 OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE DPM ČRNA

11.20 OTROŠKA PREDSTAVA TRIJE SNEŽAKI (NOSKO TEATER)

11.40   ŠPORTNE IGRE NA SNEGU (MALČKOV ŠPORT)

13.30  PODELITEV NAGRAD ZA LITERARNI IN LIKOVNI NATEČAJ

14.00    PRIHOD KRALJA MATJAŽA IN ISKANJE ZAKLADA

14.30  BQL – Anej in Rok Piletič