Center 101, 2393 Črna na Koroškem
02 87 048 10
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
A A A

DRAGI PLANINCI, SPOŠTOVANI ČRNJANI!

Planinska zveza Slovenije je v sodelovanju z našim društvom in našo občino ter s savinjskimi planinskimi društvi in občinami izdala planinsko karto 1:30000: SMREKOVEC, RADUHA, OLŠEVA, PECA, URŠLJA GORA. Karta torej zajema našo celotno gorsko krajino, celotno področje K-24. Karta je praktično specialka in kot takšna postaja nepogrešljiv pripomoček vsakega obiskovalca naših hribov. Zelo smo veseli, da smo karto uspeli izdati, saj je to prva planinska karta za naše območje v celotni planinski zgodovini.

Karta je v prodaji. Prodajna cena je 8,00 EUR. Dobite jo lahko na Občini Črna na Koroškem.

UO Planinskega društva                              

Črna na Koroškem

Marec 2021